امروز : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۷
به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

سمینار تخصصی "کاربرد گیاهان دارویی در حوزه زنان و زایمان" در اردبیل برگزار می‌شود

به همت مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل سمینار تخصصی "کاربرد گیاهان دارویی در حوزه زنان و زایمان" برگزار می‌شود.
سمینار تخصصی "کاربرد گیاهان دارویی در حوزه زنان و زایمان" در اردبیل برگزار می‌شود
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۳ |
کد خبر : ۱۴۰۷ |
اخبار روابط عمومي

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، این سمینار با هدف ارائه آخرین تحقیقات در مورد گیاهان دارویی موثر در درمان بیماری‌های حوزه زنان و زایمان روز دوشنبه 29مهرماه جاری از ساعت 15 الی 18 در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار و به شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی اعطا خواهد شد.

در این سمینار دکتر آرزو معینی، متخصص طب سنتی ایرانی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، نرگس صالحی، متخصص بیماری‌های زنان و زایمان و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، سعید ناصری متخصص فارماکولوژی و مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت‌های داروسازی و زهرا مهربان، متخصص مامایی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در خصوص تحقیقات نوین، چالش‌ها و چشم‌اندازهای این حوزه سخنرانی می‌کنند.

دکتر رامین نسیمی دوست از متخصصان طب سنتی ایرانی و عضو هیات علمی و رئیس اداره طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در سمینار تخصصی "کاربرد گیاهان دارویی در حوزه زنان و زایمان" حضور خواهند داشت.

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma