امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل:

وجود جهاددانشگاهی در اردبیل یک ظرفیت مناسب برای توسعه است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل گفت: وجود جهاددانشگاهی در استان یک ظرفیت مناسب برای توسعه است و دستگاه‌های اجرایی باید برای تحقق این امر از این پتانسیل بهره ببرند.
 وجود جهاددانشگاهی در اردبیل یک ظرفیت مناسب برای توسعه است
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۹ |
کد خبر : ۱۳۱۲ |
اخبار حوزه ریاست

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، یعثوب نژادمحمد، سه شنبه 28 خردادماه با بیان این مطلب در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل و با اشاره به سفر ریاست جمهوری به اردبیل در فصل تابستان، افزود: جهاددانشگاهی اردبیل می‌تواند از این فرصت برای ارائه مساعدت برای اجرای برنامه‌های عملیاتی و راهبردی اولویت‌دار خود در راستای پیشرفت استان استفاده کند.

 

 

وی با بیان اینکه این سفر نقطه عطفی برای کمک به حل برخی از مسائل و مشکلات استان خواهد بود، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی با راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری، ساختار و بستر‌ خوبی برای توسعه حوزه گردشگری سلامت فراهم کرده به همین خاطر تجهیز و ارتقاء فعالیت‌های این مرکز می‌تواند از اولویت‌های مهم استان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل یادآور شد: هر دستگاه اجرایی که به دنبال رفع نیاز‌ها و سرعت بخشی به حل برخی از مشکلات استان است لازم است فعالیت‌های اثربخش و برنامه‌های خود را برای اجرایی شدن به مسئولان ارائه دهند تا با همفکری و مساعدت آنان بسترهای لازم برای تحقق آن فراهم شود.

نژادمحمد تصریح کرد: برنامه‌های توسعه‌ای و کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل از نظم خوبی برخوردار است و با شناسایی نیازهای موجود استان در حال پیشبرد اهداف خود در راستای رفع آن‌هاست.

در این دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه اولویت اصلی جهاددانشگاهی با توجه به فعالیت در زمینه سلامت باروری و تأکید استاندار اردبیل، تلاش برای توسعه توریسم سلامت در استان است، اظهار کرد: این نهاد با بهره‌گیری از پتانسیل‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی خود آماده خدمت‌رسانی و رفع نیازهای استان است.

مهران اوچی اردبیلی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی، نهادی فعال در حوزه سلامت باروری است، تصریح کرد: با واگذاری زمین مناسب برای راه‌اندازی مجتمع سلامت می‌توان علاوه بر خدمات درمان ناباوری، نسبت به ارائه خدمات سلول درمانی و سرطان در استان اقدام کرد و کیفیت خدمات درمانی را ارتقا بخشید.

وی اضافه کرد: جهاددانشگاهی به عنوان نهاد علمی خدمتگذار، آماده انجام مأموریت در راستای رفع نیازهای استان است و در حال حاضر ارتقاء و گسترش فعالیت‌های خود در استان را دنبال می‌کند تا سطح توانمندی نیروی انسانی را برای ایجاد فرصت‌های شغلی و کارآفرینی ارتقاء دهد.

 

یادداشت ها

نمایش ویدئو

از عشق به پیامبر

1

1

3

4

5

rahbar

president

ardebil

uma

rahbar

president

ardebil

uma